poniedziałek, 6 lipca 2015

Współpraca :)

Witam :)

Dziś chciałabym się wam pochwalić nową współpracą : A dokładnie z : Ambasada Piękna  - link do strony :)


O firmie :

Firma deserve oraz Ambasada Piękna powstały, by każdą, poszukującą piękna kobietę obdarzyć niezbędnymi składnikami, które pozwolą wydobyć piękno, uwidocznić je i podkreślić.

Do naszej oferty wybraliśmy produkty, którym ufamy w 100%. To z jednej strony światowej jakości kosmetyki, sprawdzone przez miliony kobiet, ale także to często nowe na rynku produkty, których skuteczność jest potwierdzana na codzień przez coraz bardziej liczne grono użytkowników, którzy regularnie wracają po te produkty. CHI, BIOSILK, EKOA, Be HAIR, RR Line, Dermaheal, Urban Tribe - marki, którym warto zaufać.

Ambasada Piękna to przystań dla każdej z Was. Początkowo oferowaliśmy wyłącznie kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów. Dzisiaj to również zaawansowane technologicznie, naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała i do kąpieli. Ale to nie koniec. Oferta Ambasady Piękna wciąż jest systematycznie poszerzana. Zapraszamy, drzwi Ambasady Piękna są szeroko otwarte. Nie wahajcie się zadawać pytań - z przyjemnością na nie odpowiemy

A co znalazłam w środku : Kardashian Beauty Black Seed Dry Oil  odżywka regenerująca końcówki

Pan Grzegorz również obdarował małym upominkiem mojego mężczyznę : 

 Jest to Mucha którą można nabyć na stronie : http://manufakturamuch.pl/


O firmie Manufaktura :
Zaczęło się od Tadeusza. W latach 80-tych i 90-tych XX wieku szył wielowarstwowe, wzmacniane rękawice robocze. Potem był Kazimierz, syn Tadeusza. Kazimierz wnikliwie obserwował Tadeusza, by następnie aktywnie pomagać schorowanemu ojcu w pracy. Korygował też koszule i sukienki, projektował i szył pościele i poduszki. W latach 90-tych Kazimierz uszył pierwszą muchę. Dla siebie. Rok temu Grzegorz, syn Kazimierza, poszukując muchy dla siebie, natrafił na muchę Kazimierza. I temat powrócił. Grzegorz nigdy nie kupił muchy. Zaprojektował własną i przekazał projekt Kazimierzowi. I powstała Manufaktura Much. Ojciec i Syn. I muchy.


Kreujemy Styl

Mucha ma znaczenie. Odbiór muchy na zewnątrz ma znaczenie. I nie ma przesady w stwierdzeniu, że znaczenie rośnie im więcej w muszce stylu, indywidualizmu i elegancji zarazem. A mucha wiązana nigdy banalna nie jest. Jej symetryczna asymetryczność, delikatne niedokładności, poruszanie się w takt ruchów jej właściciela integrują ją w pełni z nosicielem. Manufaktura Much to muchy wyłącznie wiązane. Z przeróżnych materiałów. W modnych i nowatorskich rozwiązaniach kolorystycznych. Z ekskluzywnym dostępem do kształtów. Z przebogatą możliwością indywidualizacji produktu. Żeby stworzyć tylko Twój styl. Niepowtarzalny. Jedyny na tej imprezie. Jedyny na świecie.

Zawiązani elegancją

Chcemy więcej much na świecie. Poszukujemy takich połączeń kolorystycznych, materiałowych oraz takich dodatków, które dla niemal każdego stroju będą tworzyć elegancki dodatek, niezbędny dodatek. Wybór Manufaktury Much to wybór nowoczesnej elegancji, odważnego kroku do przodu i wielu pozytywnych emocji. Liczymy na to, że będziecie częścią Manufaktury Emocji. Manufaktury Much.

Bardzo dziękuję Panu Grzegorzowi za zaufanie i wspaniałe upominki :)
A was zachęcam do zaglądnięcia na stronę obu stron , które posiadają duży asortyment jak i dla kobiet tak i dla mężczyzn.


Pozdrawiam 
Dominika :)